EG Radyo | Canlı Yayını Dinle

Alternatif Dinleme Yolları

  • Yayınımızı sitemize girdiğiniz andan itibaren sayfanın altında bulunan player ile otomatikman dinlemeye başlayabilirsiniz.
  • Herhangi bir aksilik durumunda, eğer bu oynatıcı çalışmaz ise aşşağıdaki üç farklı alternatif oynatıcılardan birini kullanabilirsiniz.


Programlar Aracılığıyla Dinlemek İçin

WinampWindows Media PlayerReal PlayerQuick TimeWeb Proxy

 

Mobil Sistemler Üzerinde Dinlemek İçin

EG Radyo’nun iOS uygulamasına bu linkten ulaşabilirsiniz! EG Radyo

Tarayıcın üzerinde heme dinlemek için tıkla.

Bu uygulamalardan biriyle dinle: TuneIn, iPhoneRadyo

Bu uygulamalardan biriyle dinle: TuneInRADYO yada hemen buraya tıkla ve dinle.
EG Radyo’nun Windows Phone uygulamasına bu linkten ulaşabilirsiniz! EG Radyo
EG Radyo’nun PC’ler için olan uygulamasına bu linkten ulaşabilirsiniz! EG Radyo
Dinlemek için tıklayınız
Dinlemek için tıklayınız

 

FM Frekans ile Dinleme

EG Radyo bir internet radyosudur. Bu nedenle üzülerek belirtmeliyiz ki bir frekansımız yoktur. Araçlarınızda dinlemek için aux bağlantısı kurabilirsiniz.

auxAUX bir RCA ses girişidir ve buradan yapılan harici ses girişi teybinizin sadece direk amphlifikatörüne gönderilerek ses alınmasını sağlar. 

Örneğin özel bir ara kablo ile telefonunuzun kulaklık çıkışını teybinizin aux girişine bağlayıp teypten aux girişini seçtiğinizde telefonunuzun sesini teybinizden dinleyebilirsiniz.

Eğer bir akıllı telefonunuz var ise, yukarıda telefonunuzun mobil işletim sistemine uygun olan app’i (uygulamayı) telefonunuza yükleyin. Uyguluma içerisinde EG Radyo‘yu aratın. Hemen yukarıdaki aux bağlantısını, telefon ve araç arasında kurun sonra hiç vakit kaybetmeden dinlemeye başlayın. İyi dinlemeler!

Eğer telefonunuza uygun app bulunmuyorsa, telefonunuzun web tarayıcısından sitemize giriş yapıp sayfanın altındaki play’e basabilirsiniz.

Bunda da bir poblem yaşarsanız yukarıdaki “Programlar Aracılığıyla Dinlemek İçin” başlığı altındaki dünya simgesine tıklayınız.

Mobil Menü
×